Towarzystwo Sportowe Polonia Poznań - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Walka do końca.

• autor: dawidpien, 2012-04-15 22:14

Polonia Poznań pokonała na własnym boisku zespół Zawiszy Dolsk 3:2 (2-1). Bramkę na wagę trzech punktów, na dwie minuty przed końcem, zdobył Andrzej Katafiasz.

Spotkanie rozpoczyna się obiecująco dla zespołu gospodarzy, już w 3 minucie, po błędzie bramkarza gola zdobywa Andrzej Katafiasz. Radość Polonistów trwa krótko, już w 10 minucie, w polu karnym sędzina dyktuje rzut wolny pośredni, który goście zamieniają na bramkę i jest 1:1. Od tego momentu mecz się wyrównuje. Polonia próbuje zdobyć kolejną bramkę, jednak wszystkie akcję kończą się przed polem karnym przeciwnika. W 40 minucie spotkania sędzina dyktuje rzut wolny z prawej strony pola karnego, Artur Pieniak dośrodkowuje na krótki słupek do Mikołaja Gieraka a ten ładnym strzałem zdobywa bramkę  i jest 2:1. Do przerwy wynik nie ulega zmianie. Po przerwie goście próbują odrobić straty i udaję im się to w 60 minucie. Z szesnastego metra strzela jeden z zawodników Zawiszy, piłka ociera się o jednego z naszych obrońców i wpada do siatki. Polonia stara się zdobyć bramkę na wagę 3 punktów, stwarza sobie kilka dogodnych okazji, jednak brakuję skuteczności i odrobiny szczęścia. W 88 minucie gospodarze wyprowadzają jeden z kolejnych ataków, po którym zdobywają upragnionego gola na wagę 3 oczek. Bohaterem okazuje się Andrzej Katafiasz który z bliska pakuje piłkę do siatki gości. Do końca meczu wynik nie ulega zmianie.

Polonia Poznań – Zawisza Dolsk 3:2 (2:1)

Bramki: Mikołaj Gierak - 40 min., Andrzej Katafiasz x2 – 3 min.,88 min.

Skład Polonii:

M. Kotlarek – A. Lis, Ł. Tuliszka, A. Kaźmierski, J. Przybylski (M. Czynsz) – G. Siemion, R. Walkowiak (T. Pieniak), A. Pieniak, A. Katafiasz, M. Ratajczak – M. Gierak

autor: ~ny152 2012-04-20 21:26:20

avatar Muszę się przejść na Wasz mecz!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Czy Polonia awansuje w tym sezonie do okręgówki

pon.